Letní příměstský tábor s Little fox 2021

Prázdniny plné zážitků

Tým Little fox pro děti připraví léto plné zážitků a to bez ohledu na to, jestli jim jsou 3 roky, nebo 7 let nebo 10, dozví se spoustu zajímavostí a užijí spoustu zábavy. Děti se mohou těšit na tvoření, hraní, sportování, vycházky, vaření, výlety, hudební výchovu, plavání a hlavně velkou zábavu! A pokud to nejmenší naši foxíci potřebují, mohou se každý den prospat v našich ložnicích.

Pro všechny děti od 3 do 10 let

Příměstský tábor je česko-anglický prázdninový tábor s bohatým programem pro předškolní a školní děti ve věku od 3 do 10 let.

V ceně programu:

 • Česko–anglické prostředí celý den, rodilí mluvčí
 • Klimatizované prostředí školky
 • Tematické programy pod vedením zkušených lektorů a učitelů
 • Plavání v bazénu 
 • Rodinná atmosféra
 • Procházky po okolí a pikniky v přírodě
 • Každý týden spousty výletů a akcí – Zoo Praha, Farma park Soběhrady, Žirafa Funpark, Aquacentrum Barrandov, Hop arena, Lego museum, Království železnic, Muzeum pražských pověstí, Petřín – Labyrint, Mořský svět, Národní technické muzeum, Pohádkový les, Laser game
 • Malé skupinky do 8 dětí
 • Program od 8:00 – 13:00 (dopolední) nebo od 8:00 – 17:30 (celodenní)
 • Sportovní programy – míčové hry, tenis, běh, procházky, atletika
 • Výukové a výtvarné materiály, celodenní strava (obědy Bionea) 2x zdravá svačinka, ovoce a zelenina po celý den, pitný režim, cestovné, vstupné, doprava a spoustu dalších aktivit.

  Jak probíhá tábor

  Budeme s dětmi co nejvíce venku a užívat si sluníčka a čerstvého vzduchu v klidné a zelené části Prahy. Pro děti je připraven zdravý oběd a dvě svačinky. Program je velmi bohatý. Každý den cvičíme dětskou jógu, procvičujeme angličtinu formou her, písniček a příběhů. V případě nepřízně počasí máme připravený program uvnitř.

 • Každé dítě je jiné a my si to uvědomujeme, proto děti rozdělíme podle věku a program i průběh celého dne zcela přizpůsobujeme jejich potřebám.

  Jak se přihlásit?

  Na tábor se můžete přihlásit prostřednictvím emailu – skolka@little-fox.cz nebo telefonicky tel: 770 191 396. Poté Vám bude zaslána přihláška na příměstský tábor, ta je potřeba vyplnit a zaslat zpět na emailovou adresu nebo doručit osobně na adresu Golčova 485, Praha 4, 148 00. Těšíme se na Vás.

  Kdy mohu dítě přivést

  • od 8:00 – 9:00 hod

  Kdy mohu dítě vyzvednout

 •  

  • do 13:00 (dopolední program)
  • od 16:30 do 17:30 (odpolední program)

  Co potřebuji na tábor?

  • sportovní obuv
  • přezuvky
  • pohodlné oblečení do interiéru i exteriéru
  • pláštěnka, deštník
  • pokrývka hlavy, sluneční brýle, opalovací krém
  • láhev na pití (podepsaná)
  • plavky, ručník

   

  Storno poplatky

  • odhlášení méně než 14 dnů před zahájením tábora činí poplatek 50 % z celkové ceny tábora
  • odhlášení méně než 7 dnů před zahájením tábora činí poplatek 75 % z celkové ceny tábora
  • odhlášení v den zahájení tábora činí poplatek 100 % z celkové ceny tábora
 

Ceník příměstského tábora

Dopolední program od 8:00 – 13:00
 3 200 Kč včetně stravy – Skautík a Špuntík 

3 500 Kč včetně stravy  – Sportík   

 Celodenní program od 8:00 – 17:30
4 200 Kč včetně stravy – Skautík a Špuntík 

4 600 Kč včetně stravy – Sportík    

Platba za příměstský tábor je splatná nejpozději 30 dní před začátkem příměstského tábora.
Sourozenecká sleva 10 % na další dítě.

Těšíme se na léto plné dobrodružství s vašimi dětmi.
Tým Little Fox

Vybírat můžete z následujících termínů a témat:

1. „SPORTÍK“ – 12. 7. –  16. 7. 2021

OLYMPIJSKÉ HRY

Na táboře se s dětmi zaměříme na všeobecný sportovní rozvoj zábavnou formou, každý den si děti vyzkouší jiný sport a budou zažívat spoustu nových zážitků. Zapálíme olympijský oheň a děti si vyzkouší tenis, basketbal, plavání, hokej, vybíjenou, běh, gymnastiku, vrch koulí, skoky, lukostřelbu a mnoho dalšího. Tábor provází celotáborová hra – v rámci které si malí sportovci vyzkoušejí spousty tradičních i netradičních sportů a her. Zúčastnit se táboru mohou začátečníci i zkušenější děti. 

2. „SKAUTÍK“ – 19. 7. – 23. 7. 2021

PIRÁTSKÁ VÝPRAVA

Kdysi brázdila mořské vody loď. Díky šesti plachtám byla rychlá jako vítr. Nad hlavním košem se ale třepetala černá vlajka s lebkou a zkříženými hnáty. Byla to obávaná pirátská loď, která se jmenovala Black Pearl. Za dob své největší slávy Black Pearl zmizela, jako by se do země propadla. Piráti, kteří byli na palubě lodi, nikdy nikde neviděli truhlice s kořistí a ani neměli potuchy, kde se ukrývají truhlice se zlatem, stříbrem a drahokamy. Loď se vždy objevila znenadání a stejně tak zase zmizela i s posádkou. Ale my víme, že se objevila na pěti ostrovech, kde posádka Black Pearl musela splnit VELKOU ZKOUŠKU, aby získala poklad, který nikdo nikdy neviděl.

3. „ŠPUNTÍK“ – 26. 7. – 30. 7. 2021

Z POHÁDKY DO POHÁDKY

Každý den se seznámíme s jednou Disney pohádkou, která nás zavede do kouzelného světa, ve kterém budeme moci získávat nové znalosti a dovednosti. Na moři se budeme plavit s odvážnou mořeplavkyní Vaianou, která nám také představí výjimečnou kulturu na ostrově Maui. S Aladinem poletíme na kouzelném koberci, pomůžeme vystopovat ztracená flekatá štěňátka a asi všichni tušíme, co nám poradí malý chlapec Pinocchio. Naše srdce si určitě získá odvážná zaječí policajtka Judy Hopkavá a její lišácký kamarád. Krásná Elsa nás provede magickým lesem a s Hirou a Baymaxem se naučíme stavět roboty. 

4. „SPORTÍK“ – 2. 8. – 6. 8. 2021

CVIČÍME A TANČÍME SE SPORTÍKEM

Sportík je zaměřen na cvičení a tancování, děti se mohou těšit na gymnastiku pro začátečníky i pokročilé, zajímavé aerobikové choreografie, baletní průpravu pro holky a hip hop pro kluky, kondiční tréninky, trampolínky, zumbu, jógu pro děti a mnoho dalších forem tance. Děti si také vyzkouší mnoho sportů, jako je tenis, fotbal, lukostřelbu, běh a basketbal. Kromě cvičení budeme hledat i naší Star dance a v celotáborové hře budeme sbírat medaile.

5. „SKAUTÍK“ – 9. 8. – 13. 8. 2021

CESTA KOLEM SVĚTA

Během týdne „procestujeme“ pět kontinentů světa. Každý den navštívíme jiný kontinent, o které se vždy dozvíme nějaké zajímavosti, zvláštnosti a zvyky. Budeme rozvíjet tvořivost a kromě toho nás čeká spousta her a sportovních utkání. Nebude chybět ani výlet do přírody a za zvířátky.

6. „ŠPUNTÍK“ – 16. 8. – 20. 8. 2021

PUTOVÁNÍ SE ZVÍŘÁTKY
Pozorovatelé zvířat jsou ohleduplní, trpěliví a jen tak se něčeho nezaleknou. Mají speciální průkaz, kam si pečlivě zapisují vše, co se naučili a co prozkoumali. Budete jedním z nich? Vydáme se totiž po stopách zvířat v Africe, pozdravíme kamarády na Severním pólu a nebudou chybět ani zvířata, která žijí kolem nás – ať nahoře ve vzduchu nebo dole pod zemí. Každý z nich je pro správného pozorovatele neméně důležitý. Tak si pojďte sbalit to nejnutnější a my se těšíme, co společně zažijeme!

TERMÍNY:

 1. termín: 12. 7. – 16. 7. 2021 – „SPORTÍK“ OLYMPIJSKÉ HRY

 2. termín: 19. 7. – 23. 7. 2021 – „SKAUTÍK“ – PIRÁTSKÁ VÝPRAVA

 3. termín: 26. 7. – 30. 7. 2021 – „ŠPUNTÍK“ – Z POHÁDKY DO POHÁDKY

 4. termín: 2. 8. – 6. 8. 2021- „SPORTÍK“ – CVIČÍME A TANČÍME SE SPORTÍKEM 

 5. termín: 9. 8. – 13. 8. 2021- „SKAUTÍK“ – CESTA KOLEM SVĚTA 

 6. termín: 16. 8. – 20. 8. 2021- „ŠPUNTÍK“ – PUTOVÁNÍ SE ZVÍŘÁTKY

 

Zavřít menu