O nás

Petra

Ředitelka
Paní ředitelka Petra má dlouholeté zkušenosti ve školství a prací s dětmi. Před studiem pořádala tábory pro děti. Po studium na vysoké škole se věnovala grafické práci, poté se však rozhodla, že své výtvarné nadání chce předávat dál a věnovat tak svůj čas budoucí generaci, tedy dětem. Stala se vedoucí výtvarného oddělení na základní škole dále vyučovala v mateřské a základní škole. Specializuje se na výtvarnou výchovu, malování, modelování, keramiku, přípravě dětí na talentové zkoušky výtvarného zaměření. Petra je také instruktorka jógy a učitelka výtvarného umění. Petra má dvě dospělé dcery a tedy i čas na koníčky. Zajímá ji hudba, tanec a divadlo, ráda cestuje a chodí v přírodě.

Andrea

Zástupce ředitelky
učitelka
Andrea se narodila v Praze, se při studiu gymnázia a vysoké školy věnovala externí výuce dětí. Je pedagog se zaměřením na hudební výchovu anglický jazyk a sport, po studiu vysoké školy se aktivně věnuje dětem na plný úvazek a zlepšování výuky v mateřských školách. Andrea považuje období předškolního věku, stejně jako Maria Montessori, za nejdůležitější období ve vývoji dítěte. Těší jí u dětí pozorovat vzrůstající koncentraci, samostatnost, laskavost a vzájemný respekt. Zajímá ji hudba, tanec a divadlo, hraje na kytaru, flétnu a piáno ze sportu nejraději běhá, jezdí na kole či in-line bruslích, případně chodí po lese nebo po horách, to je pro ni ideální rychlost na pozorování všech krás okolo.

Anetka

učitelka anglického jazyka

Petra

učitelka
Petra vystudovala taneční konzervatoř v Praze, kde po skončení studia byla členkou baletního souboru, Petra má dvě malé děti a hned po skončení mateřské nastoupila nejprve do DDM Praha 6 jako vedoucí centra pro předškolní děti a poté do základní umělecké školy, kde vyučovala hodiny tance. Je zároveň členkou a choreografem v Black Light Theatro v Praze na Příkopech.

Agáta

učitelka
Agáta je studentka pedagogické fakulty UK. Agáta učí anglický jazyk děti i dospělé, při studiu pedagogické fakulty začala působit jako vedoucí na táborech a poté s přípravou táborů pro děti a mladistvé. Zjistila, že práce mezi dětmi a pro děti je to, co jí baví nejvíc a co ji naplňuje. Agáta má ráda cestování, hudbu, tanec Proto s velkou radostí vstupuje do týmu Little Fox.

Katerin

Rodilí mluvčí
Katerin je Australanka, která žije v Praze. Úspěšně dokončila čtyřletý titul v ekonomických vědách / výuce v rámci Cambridgeského osvědčení pro výuku Angličtiny. Od doby, kdy se před dvěma lety přestěhovala do Prahy, učí Katerin angličtinu jako druhý jazyk studenty všech věkových kategorií. Je schopna s dětmi navázat silný vztah a poskytnout studentům bezpečné a vstřícné prostředí, aby se mohli sami vyjádřit. Katerin je velmi pozitivní a energická osobnost a ráda vede mladší děti k budoucnosti. Má také ráda sport, cestování a vědu.

Adéla

Adéla studovala pedagogickou fakultu UK obor speciální pedagogika, po studiu se začala věnovat vývoji řeči u dětí a absolvovala tak kurz logopedického preventisty, poté pracovala jako učitelka AJ na základní škole v Praze a v Anglii. Ve volném čase se věnuje výtvarnému umění a keramice. Práce s dětmi jí dělá velkou radost a těší se, co vtipného s dětmi každý den zažije.

Svetlana

Učitelka anglického jazyka

Khuzama

Native speaker

Marie Johnson

Zavřít menu