O nás

Petra

Ředitelka
Paní ředitelka Petra má dlouholeté zkušenosti ve školství a prací s dětmi. Před studiem pořádala tábory pro děti. Po studium na vysoké škole se věnovala grafické práci, poté se však rozhodla, že své výtvarné nadání chce předávat dál a věnovat tak svůj čas budoucí generaci, tedy dětem. Stala se vedoucí výtvarného oddělení na základní škole dále vyučovala v mateřské a základní škole. Specializuje se na výtvarnou výchovu, malování, modelování, keramiku, přípravě dětí na talentové zkoušky výtvarného zaměření. Petra je také instruktorka jógy a učitelka výtvarného umění. Petra má dvě dospělé dcery a tedy i čas na koníčky. Zajímá ji hudba, tanec a divadlo, ráda cestuje a chodí v přírodě.

Andrea

Zástupce ředitelky
učitelka
Andrea se narodila v Praze, se při studiu gymnázia a vysoké školy věnovala externí výuce dětí. Je pedagog se zaměřením na hudební výchovu anglický jazyk a sport, po studiu vysoké školy se aktivně věnuje dětem na plný úvazek a zlepšování výuky v mateřských školách. Andrea považuje období předškolního věku, stejně jako Maria Montessori, za nejdůležitější období ve vývoji dítěte. Těší jí u dětí pozorovat vzrůstající koncentraci, samostatnost, laskavost a vzájemný respekt. Zajímá ji hudba, tanec a divadlo, hraje na kytaru, flétnu a piáno ze sportu nejraději běhá, jezdí na kole či in-line bruslích, případně chodí po lese nebo po horách, to je pro ni ideální rychlost na pozorování všech krás okolo.

Katka

učitelka ve třídě "Lištičky"

4DF38B3C-2AAB-4C5B-9B08-5ACD117D4E83

Ulyana

učitelka ve třídě "Lištiček". Ulianak se narodila v Rusku, poté se přestěhovala do Argentiny, kde žila 20 let, vystudovala anglický jazyk a klavírní konzervatoř. Hovoří plynně anglickým, španělským a ruským jazykem. Miluje hudbu a děti. Perfektně hraje na klavír a housle. v mateřské škole Little fox se zaměřuje především na výuku hudebních nástrojů, zpěvu a výuku anglického jazyka.

Yvette

učitelka ve třídě koťátek
Paní učitelka Yvette má specializaci na práci s dětmi se zvláštními potřebami. Má za sebou dlouholeté zkušenosti v oblasti předškolního vzdělávání a nyní se specializuje na vzdělávání dvouletých dětí. Paní učitelka je tvůrčí tip a s dětmi ráda cokoliv vytváří. Záleží ji na tom, aby se děti cítily v bezpečí, pohodě a jistotě. Vede děti k samostatnosti a sebeobsluze. Yvette má ráda výlety do přírody, turistiku, běžky a zdravý životní styl.

Monika

učitelka ve třídě "Sovičky", Monika je speciální pedagog se zaměřením na předškolní vzdělávání. Bakalářský studijní program vystudovala na Pedagogické fakultě UP v Olomouci, magisterský studijní program studovala na Pedagogické fakultě UK v Praze. Ovládá plynule anglický jazyk, pracuje s výukovým programem angličtiny pro děti "Cookie and friends" a metodikou "Whattsenglish". Práci s dětmi považuje za smysluplnou a z každého, byť sebemenšího posunu dětí má upřímnou radost. Dětem poskytuje skupinovou a individuální logopedickou prevenci, vede dechová cvičení, zdravotní cvičením s prvky jógy a míčkovou automasáž. Řídí se heslem "dělej vše, jak nejlépe dovedeš a dělej to proto, že tě to těší".

Peka

Native speaker
Práce s dětmi mu dělá velkou radost a těší se, co vtipného s dětmi každý den zažije.

Stefanie

Učitelka ve třídě "Koťátek"
Stefanie studovala na univerzitě Avondale College Early Childhood Education Centre, Auckland, Nový Zéland, kde získala perfektní znalost anglického jazyka, poté se vrátila do Prahy kde našla uplatnění v naší školce. Stefanie je milá, mladá pozitivní dívka, které si velice ceníme. Ráda jezdí na koni, má ráda čtení, malování, cestování, sportování a turistiku.

Khuzama

Native speaker

Katka

učitelka ve třídě "Sovičky", učitelka sportu a tance
Kateřina vystudovala Vysokou školu tělesné výchovy a sportu, po studiu vysoké školy se přestěhovala do Austrálie, kde studovala anglický jazyk v Melbourne. Zaměřuje se na sportovní přípravu u dětí ve věku od 3-6 let a dbá na zdravý životní styl, je také perfektní lyžařka a proto byla součástí v lyžařské škole na Monínci a moc se těší na lyžařský kurz s dětmi z Little fox. Působila také jako instruktorka na kroužkách v Gymnatlonu a jako vedoucí na kroužkách u organizace Ludus Magnus.

Terezka

administrace

Anežka

asistent pedagoga

Petra

učitelka tance
Petra vystudovala taneční konzervatoř v Praze, kde po skončení studia byla členkou baletního souboru, Petra má dvě malé děti a hned po skončení mateřské nastoupila nejprve do DDM Praha 6 jako vedoucí centra pro předškolní děti a poté do základní umělecké školy, kde vyučovala hodiny tance. Je zároveň členkou a choreografem v Black Light Theatro v Praze na Příkopech.

Markéta

Markéta je studentka speciální pedagogické školy Univerzity Jana Ámose Komenského. V mateřské škole Little fox se věnuje vytvářením a vedením akcí spolu s příměstskými tábory.

Zavřít menu